Nasze systemy:

Konarex Kacper Konarzewski telewizja dozorowa kamery CCTV

Telewizja dozorowa

Coraz popularniejsze stają się instalacje telewizji dozorowej, potocznie nazywany monitoringiem, czy CCTV. Umożliwiają rejestrację i późniejsze odtworzenie nagranych zdarzeń. Odkryj korzyści płynące z systemów CCTV!

Nasze usługi:

Weryfikacja biometryczna

Systemy alarmowe

Obecnie większość sklepów, biur, czy urzędów, a także coraz więcej domów czy mieszkań korzysta z alarmów SWiN, czyli systemu sygnalizacji włamania i napadu, skutecznie odstraszający potencjalnych przestępców.

Nasze usługi:

Konarex Kacper Konarzewski system sygnalizacji włamania i napadu kontrola dostępu

kontrola dostępu

Ten system zweryfikuje prawa dostępu do budynku, jego części lub wybranych pomieszczeń. Szczególnie ważne jest to w specyficznych miejscach, jak biura, kancelarie, kasy. Często bywa łączone z systemami rejestracji czasu pracy.

Nasze usługi:

Konarex Kacper Konarzewski dym instalacje SSP

systemy sygnalizacji pożaru

Systemy detekcji pożaru są obligatoryjne w przypadkach, o których mówią przepisy. Czasem Inwestor sam podejmuje decyzję o instalacji SSP. Biuro, zakład produkcyjny czy magazyn są szczególnie narażone na niebezpieczeństwo pożaru, czasem jest to wręcz warunek lepszego ubezpieczenia. Oferujemy najlepsze systemy SSP na rynku. 

Nasze usługi:

Konarex Kacper Konarzewski dym instalacje SSP

systemy oddymiania

Praktycznie żaden budynek użyteczności publicznej a także nowopowstające budynki wielorodzinne nie pozostaje bez tego typu rozwiązania. W przypadku pojawienia się dymu samodzielnie zapewnia oddymienie, na przykład klatki schodowej pozwalając na szybką, skuteczną i bezpieczną ewakuację. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Nasze usługi:

Konarex Kacper Konarzewski DSO

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze

Prawie każdy wielkopowierzchniowy sklep i centra handlowe posiadają tego typu instalację. Poza funkcją bezpieczeństwa może także pełnić funkcję rozrywkowo-informacyjną. Muzyka w tle, czy informacje dla Klientów zostaną automatycznie wyciszone w przypadku alarmu, zaś zrozumiałe komunikaty pozwolą na szybką ewakuację w bezpieczne miejsce.

Nasze usługi:

Dlaczego my?

relacje
profesjonalizm
Doświadczenie
zamiłowanie
Ponad
0
lat doświadczenia
Ponad
0
projektów
Prawie
0
uruchomionych urządzeń