Firma Konarex Kacper Konarzewski została założona w 2018 roku w odpowiedzi na rosnące potrzeby Klientów w zakresie zabezpieczeń technicznych obiektów.

Wieloletnia działalność w branży niskoprądowej sprawia, że firma Konarex posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie by stanowić profesjonalne wsparcie dla Klienta poszukującego właściwego rozwiązania.

Za nami wiele projektów i instalacji; od prostych systemów sygnalizacji włamania i napadu, poprzez integrację wielu systemów aż po rozbudowane systemy łączące ze sobą telewizję dozorową, systemy alarmowe i systemy bezpieczeństwa pożarowego.

Niejednokrotnie mocno rozbudowane nowoczesne systemy bezpieczeństwa pożarowego i security stanowią przeszkodę w drodze do realizacji inwestycji. Jesteśmy po to, by pomóc w doborze optymalnego rozwiązania prowadzącego do pozytywnego i profesjonalnego zakończenia.

Specjalizujemy się w systemach sygnalizacji pożaru, jego aspektach technicznych oraz prawnych, jednak długa i skuteczna praca w dziedzinie innych zabezpieczeń technicznych sprawia, że nasza Firma jest fachowym i rzetelnym doradcą.

Firma specjalizuje się w systemach sygnalizacji pożaru, jednak potrzeby Inwestorów są często bardzo obszerne, a, co za tym idzie, wymagania również. W związku z tym firma nie zamyka się tylko w jednej dziedzinie, stanowiąc szerokie wsparcie praktycznie w każdej instalacji niskoprądowej.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.

Kacper Konarzewski

SEO